Ads by DNS-KeeperWytyczne To Usunąć Ads by DNS-Keeper Z  Google Chrome


Kwestionują na naprawienie jak wyeliminować reklamy po prostu DNS-Keeper z zainfekowanego komputera osobistego? Chcesz idealną przeglądania w przeglądarce? Posiada możliwość integracji do swojego programu ukradkiem z zewnątrz twojej zgody. To może osłabić Twojej przeglądarce ogólną wydajność wyświetlania irytujących reklam i wyskakujących okienek. Jest to klasyczny brzydkie reklamy Program ware to nie do zniesienia. Co jest jeszcze gorsze jest to, że można go również dodać inne niebezpieczne złośliwe oprogramowanie plusa zawartość komputera z zewnątrz twojej zgody. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać szczegóły pocztą informacje oraz wskazówki dotyczące go wyeliminować reklamy po prostu DNS-Keeper.

Usuń reklamy po prostu DNS-Keeper

Szkodliwy konsekwencja stworzony należny do Ads by DNS-Keeper

1. To porwany twój strona startowa i wyszukiwarka.

2. It będzie marek niepotrzebny zmiany w System Windows ustawienie.

3. To zakażenie ogranicza ty do wizyta twój ulubiony Domeny.

4. Liczne pop-up Ogłoszenia wydaje na ekran.

5. You będzie odnaleźć trudności do aktualizacja systemu Windows operacyjny System.

6. It poniża system wydajność.

7.It instaluje część niepotrzebny paski narzędzi lub składniki w twój sieć Przeglądarka.

8. Zazwyczaj to wpisać bez twój pozwolić.

Uczyć się jak do usunąć Ads by DNS-Keeper z Google Chrome

W tym artykule, będziemy wiedzieć, jak usunąć Ads by DNS-Keeper z Google Chrome. Oto proste i łatwe instrukcje usuwania, aby je usunąć, należy z systemu.

Krok 1: -Open Google Chrome, a następnie kliknij na ikonę niestandardowy, który pojawia się w górnej części prawo rogu. Jak Strzał ekranu pojawi, wybierz opcję Narzędzia kliknij na po tym rozszerzeniu

Krok 2: -nowy okno będzie pojawić się na ekran który pokaz wszystkie rozszerzenia zainstalowany na twój Chrome.terazlokalizowaćAds by DNS-Keeper I kliknij na śmieci ikona do usunąć złośliwy rozszerzenie.

Krok 3: – potwierdzenie wiadomość pojawić się na ekran, do kompletny usuwanie z Ads by DNS-Keeper z Google Chrome. Kliknij na potwierdzenie przycisk do potwierdzać usuwanie.

Pobierz Teraz

Jak odinstalować Google Chrome z Ads by DNS-Keeper Zainstalowana w systemie Windows 7

Aby odinstalować Ads by DNS-Keeper z przeglądarki Google Chrome wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami wymienionych poniżej.

Istnieje możliwość, że Ads by DNS-Keeper byłyby Program istniejące w panelu sterowania i istnieje jako przedłużenie w przeglądarce Google Chrome, jak również. W takiej sytuacji, wszystko co musisz zrobić, to przejść do następnych etapów –

1. Kliknij przycisk Uruchom logo systemu operacyjnego Windows 7 (w zasadzie to logo pojawia się w lewym rogu pulpitu)

Następnie wybierz “Panel sterowania” i znajdź “Programy i funkcje”.

site1

site2

2. Po tym następnym oknie pojawi się lista programów zainstalowanych na dysku twardym komputera, kliknij “zainstalowany na” opcji na panelu datę na tym oknie i kliknij na nią dostać niedawno zainstalowanych programów lub znaleźć Ads by DNS-Keeper.

site3

3. Wybierz Ads by DNS-Keeper i kliknij deinstalacji.

site4

Następnym krokiem jest pozbycie się od Google Chrome:

1. Otwórz Google Chrome i kliknij na ikonę trzy linie wyświetlanego w prawym górnym rogu przeglądarki.

2. Przejdź do opcji “Narzędzia” a następnie “Extensions po”, pojawi się następne okno z pełnej listy zainstalowanych rozszerzeń, które jest na Chrome.

site5

3. Zlokalizuj Ads by DNS-Keeper na liście i kliknij ikonę kosza równolegle do niej, aby odinstalować złośliwe rozszerzenie.

chrome extnsn

4. Może pojawić się komunikat potwierdzenia, kliknij przycisk potwierdzenia deinstalacji.

Kliknij tutaj, aby Przeskanować Komputer i usunąć Ads by DNS-Keeper

Jak kasować Ads by DNS-Keeper Od Google Chrome w systemie Windows XP

Pech chciał, Google Chrome nie może powiadomić Google pobierania od zła, więc pozostawienie ciężaru dowodu do Ciebie. Nie ufaj, a następnie kliknij przycisk Zainstaluj nieznanych. Po prostu pozwól dostał pop-upy i przenieść do innego ulubionym miejscu lub linki. Gdy złe Ads by DNS-Keeper add-on skrada się w jakiś sposób, to nie jesteś w pełni szczęścia.Add-on żłobie na Google Chrome będzie łatwo wykorzystać do zablokowania rozszerzenia. Więc jeśli chcesz, aby usunąć niechciane i nieznane rozszerzenie Ads by DNS-Keeper Następnie wykonaj następujące kroki podane poniżej.

Otwórz Google Chrome

Krok 1: Po pierwsze Idź do Options (ikonę klucza lub trzy paski ikonę w prawym górnym rogu) → Select teraz przyciski Narzędzia następnie kliknij na opcji po Rozszerzenia.

firts

Krok 2: Pojawi się okno wszystkich zainstalowanych rozszerzeń, wtyczek i dodatków z Google Chrome. Usuń wszystkie nieznane rozszerzenia stamtąd. Aby usunąć Ads by DNS-Keeper stamtąd, kliknij ikonę Usuń (śmieci) .

second

Krok 3: W ostatnim kroku Trzeba będzie powtórzyć ten sam proces, jak podano według etapu 2, aby usunąć wszelkie rozszerzenia lub inny szkodliwy Ads by DNS-Keeper od komputera z systemem Windows. Wreszcie blisko należy kliknąć przycisk.

Pobierz Teraz

Wytyczne To Usunąć Ads by DNS-Keeper Z  Google Chrome